AAA

Aitäh kõigile, kes aidanud, targemaks teinud või muul moel minu mõtteid ja rongitegevusi mõjutanud!

Oluline pööre minu rongimaailmas toimus 1972 aastal, kui mulle kingiti sünnipäevaks esimene mudelraudtee-teemaline raamat „Die Modellbahn-Lexikon“. Kõvad kaaned ja tugev paber päästsid selle raamatu „kapsa“ välimusest, sest palju ei puudunud, et oleks selle raamatu esimese hooga pähe õppinud. Paari aasta pärast oli raamatuid juba rohkem, sest käisin ise neid Leningradist ostmas (Eestis veel ei müüdud). 80-ndatel lisandus kord kuus ilmuv ajakiri „Modelleisenbahner“. Niisiis on kirjasõnal minu rongimaailmas ikka väga oluline koht ja sellel lehel kirjutan need kõige tähtsamad, millest killukesed ka kodulehele on jõudnud, ilusasti välja.

Pildid jagunevad põhimõtteliselt kaheks – fotod ehk jpg-failid ja joonised ehk png-failid. Piltidega on siis nii, et minu tehtud on see teine pool (joonised) ja esimese poole ehk fotod, on kõik sõprade ja heade inimeste tehtud. Piltidest ja nende tegijatest tuleb siia kokku mitu lugu.

Anyrail – minu parim sõber. Olen selle arvutiprogrammiga 12 aasta jooksul täiesti kokku kasvanud ja see on armastus esimesest silmapilgust, sest programmi loojate loogika ja minu oma lihtsalt sobivad omavahel!

Rongimees Einar