Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Test ja tutvustus

Sõidu - ja tehnilised omadused, mudeli plussid ja miinused, kasutamise käigus tehtud tähelepanekud ja võrdlused.
  • Lehekülg:
  • 1
  • 2

TEEMA:

Piko uued lühisidurid 18.02.2021 19:56 #1979

  • Ivar S.
  • Ivar S. avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Postitusi: 278
  • Sind on tänatud: 52
Ei suutnud vastu panna ja rikkusin oma Kö kah ära :)

Rohkem mul midagi, millele neid sidureid külge aretama peab, ei ole. Päriselt ilma lühisidurita jäävad mul siis ainult mänguasjad (kaks Piko MyTrain diiselvedurit ja Piko Br 98; ei tasu lihtsalt vaeva) ja Br 260. Viimasel on tehasepaigaldusega digitaalsed sangasidurid. Jätsin paarile vagunile sangasidurid ühe otsa külge juhuks kui peaks tulema tahtmine manöövrimänge mängida.

Jääb üle veel mainida et Piko pakub neid sidureid nüüd ka 50-stes pakkides.

Ahjaa, ma siis ütlen selle ka ära kui palju sangasidurite hunnikuga pildil neid sidureid siis on - 322 tk.
Koledad ja veel koledamad h0 elektrivedurid; ČSD; Piko SmartControl, ESU ECoS2.1
Pühakirjas seisab: "Palehigis pead sina oma igapäevase mudelraudtee nimel rügama!"
Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas Ivar S..

Piko uued lühisidurid 27.09.2021 11:05 #2165

  • Ivar S.
  • Ivar S. avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Postitusi: 278
  • Sind on tänatud: 52
Kui satub kokku mitu halba asjaolu - värisev põrand, ebatasane raudtee ja sidurite erinevad kõrgused - siis võib juhtuda et aeg-ajalt need sidurid ikkagi lähevad lahti ka. Minimaailmal mõned lahtimineku juhtumid olid (kui ikka lapsed lauast mööda jooksevad niiet põrand väriseb tähendab see laua peal mõõtkavaliselt seitset-kaheksat palli Richteri skaala järgi :)). Aga ei midagi katastroofilist.
Koledad ja veel koledamad h0 elektrivedurid; ČSD; Piko SmartControl, ESU ECoS2.1
Pühakirjas seisab: "Palehigis pead sina oma igapäevase mudelraudtee nimel rügama!"

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas Ivar S..
  • Lehekülg:
  • 1
  • 2
Lehe loomiseks kulus: 0.058 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum