Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Muud teemad

Arvutiprogrammid ja tarkvara, tööriistad, car-system, jne
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

Liimid 14.06.2018 16:59 #1452

  • tunturi
  • tunturi avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • Postitusi: 366
  • Sind on tänatud: 50
Plastmassi liimimiseks on milline kaubamärk parim? Kasutan UHU liimi kuid selgub et liimitav koht on hiljem "pehme" ning murdub kergesti muljuda saades.
GE ja EMD veeremi fänn

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Liimid 16.06.2018 21:34 #1453

  • admin
  • admin avatar
  • Pole saidil
  • Administraator
  • Administraator
  • Postitusi: 621
  • Sind on tänatud: 56
Liimid - see on peaaegu raketiteadus. Polystyroli (kokkupandavad majad jm) jaoks kasuta vaid nõelaga liimi, mis sulatab tegelikult plasti üles ning mis siis hiljem kokkupanduna üheks massiks hangub. Ülejäänud materjalide jaoks tuleb leida erinevaid plastiliime (neid peakski Sul olema mitu erinevat, sest iga materjal tahab erinevat). Reeglina on liim ühendava omadusega kiht ja jäikus võib ollagi erinev. Omaette peavalu on erinevate plastide jt materjalide ühendamine - jällegi pead katsetama, et mis töötab ja mis ei tööta. Sinu nimetatud UHHUU on kindlasti teatud asjade jaoks parim, aga … ainult siis nende jaoks. Paberi liimimiseks plasti külge kasutan TESSA Alleskleber´it. Mõne plasti jaoks sobib hästi kiirliim, aga geelina, sest see on paksem ja paigale nihutamise aeg on veidi pikem. Liimina võib toimida ka TIKKURILA vesialusel lakk - liimisin sellega kvartsliiva pleksiklaasile ja sein sai hea betoonseina struktuuri (Tigutorn).

Rongimees Einar
Minu kogemus - HO, TT - DC analoog - makett - BTTB rööpad, Fleischmann-Profi rööpad - arvutiprogramm Anyrail (teedeplaani ja skeemide joonistamiseks).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Liimid 17.06.2018 09:09 #1454

  • Soobel
  • Soobel avatar
  • Pole saidil
  • Vana tegija
  • Vana tegija
  • Postitusi: 312
  • Sind on tänatud: 59
Seni olen jah SupperAttack geeli ja tavalise PVA-ga läbi ajanud.
Peaks otsima lõppeks selle aerosool momendi üles ja proovida mõnd puud teha. PVA oli selleks kehva ja kõlarivati liim mulliline nagu nohu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Liimid 18.06.2018 17:12 #1455

  • tunturi
  • tunturi avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • Postitusi: 366
  • Sind on tänatud: 50
Selle puude lehestiku liimimist tahaks tõesti teada - ostsin soomest paar komplekti kus plastikust võra ja lehestik pakis: mis liimiga võra liimida? Samuti võra ja juba mingitele peenikesele looduslikule võrale kleebitud lehestik mis tuleb veel plastikule lisaks kleepida. PVA vist jääb hätta, Moment aga suletab lehestiku üles vist?

Tuleb välja et juukselakk on parim liim.
GE ja EMD veeremi fänn

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas tunturi.

Liimid 19.06.2018 05:52 #1456

  • strohher
  • strohher avatar
  • Pole saidil
  • Uus foorumlane
  • Uus foorumlane
  • Postitusi: 7
  • Sind on tänatud: 0
Ma olen ostnud 3 erinevat spray liimi, nende hulgas ka Moment. Viimane on hea küll, kuid katmata liim jääb kenasti näha. Noch liimiga sama häda ning mingi Motonetist võetud sprayga sama lugu. Juukselakk on hea kraam lehtede liimimiseks. Muu massi liimimiseks jääb minu jaoks nõrgaks. Ühesenaga head lahendust pole samuti leidnud. Paistab, et kombineerida tuleb.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lehekülg:
  • 1
Lehe loomiseks kulus: 0.077 sekundit
Kasutatav tarkvara Kunena Foorum